We Wrzeszczu Górnym rozpoczęła się inwestycja, dzięki której powstaną nowe mieszkania w Gdańsku. Zainteresowani swoim własnym kątem na Jaśkowej Dolinie mogą aktualnie wypełnić na stronie dewelopera formularz zgłoszeniowy – powiadamiający o rozpoczęciu sprzedaży lokali.

Mieszkania na Jaśkowej Dolinie – ruszyła nowa inwestycja Budrosa

Deweloper rozpoczął swoją inwestycję we Wrzeszczu Górnym na ulicy Jaśkowa Dolina. Mieszkania, które powstaną w ramach projektu Duet Jaśkowa Dolina, będą dysponowały dwoma, czterema i pięcioma pokojami (od 43 do 90 m²). Do wyboru będą także mieszkania, które dysponują także własnym ogródkiem lub balkonem. W sumie powstaną dwa budynki składające się łącznie z 30 mieszkań.

Czym charakteryzuje się inwestycja Duet Jaśkowa Dolina?

Budros chce zbudować wspomniane dwa budynki, wykorzystując do tego tradycyjną technologię. Konstrukcje będą zawierały mineralne płytki klinkierowe, a same klatki schodowe mają być przeszklone. Duży nacisk zostanie położony na bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców – deweloper chce zainstalować całodobowy monitoring na wyznaczonym obszarze oraz zamontować w mieszkaniach specjalne drzwi o podwyższonej odporności na włamanie. Dodatkowo wzmocnione zostaną okna na najniższych piętrach.

Poza tym budynki, będące częścią projektu Duet Jaśkowa Dolina, zapewnią wideodomofon, cichobieżne windy czy udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Nie zabraknie również terenu rekreacyjnego, do którego dostęp będą miały wyłącznie osoby z odpowiednią kartą zbliżeniową, czy podziemnej hali garażowej. Ponadto w planach jest też plac zabaw, parking dla rowerów, a także wydzielona przestrzeń dla potrzebujących dodatkowego miejsca do pracy – studio coworking.

Każde z mieszkań w stanie deweloperskim będzie dysponowało instalacją elektryczną i sanitarną. Budros przygotował również dla zainteresowanych rabaty u swoich wybranych partnerów. Jeśli klienci zdecydują się na zakupy w tych punktach, to otrzymają atrakcyjne zniżki na wystrój wnętrza.

Budros na swojej stronie udostępnił również specjalny formularz kontaktowy, który mogą wypełnić osoby zainteresowane kupnem mieszkania. Dzięki temu deweloper prześle im informację o rozpoczęciu sprzedaży w inwestycji Duet Jaśkowa Dolina tak szybko, jak będzie to możliwe.